Risen 425-445W mono perc module RSM144-7-425BMDG-445BMDG

Raspon cena: od 106.00 € do 111.00 €

Sve cene su navedene bez PDV-a i ne uključuju troškove dostave
Proizvod je dostupan za naručivanje u Crnoj Gori, Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, Nemačkoj
Logo of RISEN ENERGY CO., LTD

Opis

Bifacial visokoučinkoviti monokristalni PERC modu

  • Mono PERC Modul – 144 Ćelije
  • Opseg Izlazne Snage – 425-445Wp
  • Maksimalni Sistemski Napon – 1500VDC
  • Maksimalna Efikasnost – 20.0%

Ključne istaknute karakteristike

  • Globalni, Tier 1 bankabilni brend, sa nezavisno sertifikovanim najmodernijim automatizovanim proizvodnim procesima
  • Bifacijalna tehnologija omogućava dodatno prikupljanje energije sa zadnje strane (do 30%)
  • Vodeći u industriji najniži termalni koeficijent snage
  • Vodeći u industriji 12 godina garancije na proizvod
  • Odlične performanse pri niskom osvetljenju
  • Odlična otpornost na PID
  • Pozitivna tolerancija snage od 0~+3%
  • Dvoetapna 100% EL inspekcija koja garantuje
  • Sortiranje modula po impulsu značajno smanjuje gubitke zbog neusklađenosti nizova
  • Zagarantovana pouzdanost i stroge kvalitativne asiguracije daleko iznad sertifikovanih zahteva
  • Sveobuhvatna proizvodna i sistematska
    • IEC61215:2016; IEC61730-1/-2:2016
    • ISO 9001:2015 Sistem upravljanja kvalitetom
    • ISO 14001:2015 Sistem upravljanja životnom sredinom
    • ISO 45001:2018 Sistem upravljanja zdravljem i sigurnošću na radu
    • Sistem upravljanja

Garancija za Risen monokristalne solarne panele

Grafikon koji pokazuje linearnu garanciju performansi sa degradacijom od 30 godina.
12 godina garancije na proizvod / 25 godina linearna garancija na snagu
Cena, €106108109110111
Nominovana snaga u vattima – Pmax (Wp)425430435440445
Napon na otvorenom krugu – Voc (V)49.2049.3049.4049.5049.60
Struja u kratkom spoju – Isc (A)11.0011.1011.2011.3011.40
Napon maksimalne snage – Vmpp (V)40.8940.9741.0541.1341.25
Struja maksimalne snage – Impp (A)10.4010.5010.6010.7010.80
Efikasnost modula (%)19.119.319.519.720.0
Standardni testni uslovi (STC)Osvetljenje 1000W/㎡, temperatura ćelije 25℃, masa vazduha AM1.5
ELEKTRIČNI PODACI (NMOT)
Maksimalna snaga – Pmax (Wp)317.9321.5325.2329.6333.9
Napon na otvorenom krugu – Voc (V)45.2645.3645.4546.1846.36
Struja u kratkom spoju – Isc (A)9.029.109.189.269.35
Napon maksimalne snage – Vmpp (V)37.4637.5337.6037.8037.90
Struja maksimalne snage – Impp (A)8.498.578.658.728.81
NMOT: Osvetljenje pri 800W/㎡, Temperatura okoline 20℃, Brzina vetra 1m/s.
I-V krive solarnih ćelija pri različitim nivoima osvetljenja. Risen 425-455W Mono Perc Modul RSM144-7-425BMDG-445BMDG
Grafikon IV krivih pri varirajućim temperaturama za solarne ćelije. Risen 425-455W Mono Perc Modul RSM144-7-425BMDG-445BMDG

Risen 425-455W Mono Perc Module RSM144-7-425BMDG-445BMDG List podataka

Dodatne informacije

Težina 29 kg
Dimenzije 2128 × 1048 × 30 cm
Maksimalna snaga, W

, , , ,

Efikasnost modula, %

19.1, 19.3, 19.5, 19.7, 20

Tip ćelije

Monokristalni

Tip panela

Okvir

Anodizovana legura aluminijuma

Tehnologija

PERC

About Brands

O Risen

RISEN ENERGY CO., LTD

Risen Energy je vodeći, globalni proizvođač solarnih fotonaponskih proizvoda visokih performansi i pružalac ukupnih poslovnih rešenja za stambenu, komercijalnu i korporativnu proizvodnju električne energije.

Kompanija, osnovana 1986. godine i javno kotirana 2010. godine, stvara generaciju vrednosti za svoje odabrane globalne klijente. Tehno-komercijalna inovacija, poduprta vrhunskim kvalitetom i podrškom, obuhvata ukupna poslovna rešenja za solarne PV panele kompanije Risen Energy, koji su među najmoćnijim i najekonomičnijim u industriji.

Sa prisustvom na lokalnom tržištu i jakim finansijskim bankarskim statusom, obavezujemo se i sposobni smo da izgradimo strateška, međusobno korisna partnerstva sa našim partnerima, kako bismo zajedno kapitalizirali na rastućoj vrednosti zelene energije.

O privatnosti

Topla Kuća koristi kolačiće da bi sajt, kalkulator i korpa ispravno radili i da bismo razumeli koje stranice su korisne našim kupcima.

Neophodni kolačići su uvek uključeni — bez njih ne rade korpa, forme i promena jezika. Sve ostalo birate sami i možete promeniti u bilo kom trenutku.

Neophodni

Ovi kolačići obezbeđuju osnovne stvari: jezik sajta, korpu i naručivanje, slanje upita, zaštitu od spama i pamćenje vašeg izbora o kolačićima.

Bez njih sajt ne radi, pa ih nije moguće isključiti.

Analitika

Google Analytics i Microsoft Clarity pokazuju koliko ljudi posećuje sajt i koje stranice čitaju. Podaci su anonimni — ne vidimo ko ste.

Uz vašu saglasnost pamtimo i odakle ste došli na sajt (pretraga, AI asistent, društvene mreže ili oglas) i koje stranice ste pogledali, i te podatke prosleđujemo zajedno sa upitom da bismo znali kako ste nas pronašli. Za to se koriste kolačići wpa_s i wpa_on, najduže godinu dana; ne dele se ni sa kim.

Ako ovo isključite, za vas se ništa neće promeniti — samo nećemo znati koje stranice su bile korisne.