Risen 425-445W mono perc modul RSM144-7-425BMDG-445BMDG

Cenovni razpon: od 106.00 € do 111.00 €

Vse cene so navedene brez DDV in ne vključujejo stroškov dostave.
Izdelek je na voljo za naročilo v Črni gori, Srbiji, Hrvaški, Sloveniji in Nemčiji.
Logo of RISEN ENERGY CO., LTD

Opis

Dvosmerni visoko učinkoviti monokristalni PERC modul

  • Mono PERC modul – 144 celic
  • Razpon izhodne moči – 425-445 Wp
  • Najvišja sistemska napetost – 1500 VDC
  • Najvišja učinkovitost – 20,0%

Glavne značilnosti

  • Globalna blagovna znamka Tier 1 z neodvisno certificirano najsodobnejšo avtomatizirano proizvodnjo
  • Tehnologija dvostranske osvetlitve omogoča dodatno zbiranje energije z zadnje strani (do 30 %)
  • Vodilni v industriji z najnižjim toplotnim koeficientom moči
  • Vodilna 12-letna garancija na izdelek
  • Odlična zmogljivost pri nizki osvetlitvi
  • Odlična odpornost na PID
  • Pozitivna toleranca moči 0~+3 %
  • Dvostopenjski 100 % EL pregled, ki zagotavlja kakovost
  • Modul Imp binning bistveno zmanjšuje izgube zaradi neskladnosti nizov
  • Zagotovljena zanesljivost in stroga jamstva kakovosti, ki presegajo certificirane zahteve
  • Celovita certifikacija izdelkov in sistemov
    • IEC61215:2016; IEC61730-1/-2:2016
    • Sistem vodenja kakovosti ISO 9001:2015
    • Sistem ravnanja z okoljem ISO 14001:2015
    • ISO 45001:2018 Sistem varnosti in zdravja pri delu
    • Sistem upravljanja

Garancija za solarne panele Risen Mono

Cena, €106108109110111
Najvišja moč Pmax (Wp).425430435440445
Napetost odprtega tokokroga – Voc (V).49.2049.3049.4049.5049.60
Kratkostični tok – lsc (A).11.0011.1011.2011.3011.40
Napetost pri največji moči – Vmpp (V).40.8940.9741.0541.1341.25
Tok pri največji moči – Impp (A).10.4010.5010.6010.7010.80
Učinkovitost panela (%)19.119.319.519.720.0
Standardni preskusni pogoji (STC)Zračna masa AM 1,5, osvetljenost 1000 W/m², temperatura celice 25 °C
Električne lastnosti pri NOCT
Najvišja moč -Pmax (Wp).317.9321.5325.2329.6333.9
Napetost odprtega tokokroga – Voc (V).45.2645.3645.4546.1846.36
Kratkostični tok – lsc (A).9.029.109.189.269.35
Napetost pri največji moči – Vmpp (V).37.4637.5337.6037.8037.90
Tok pri največji moči – Impp (A).8.498.578.658.728.81
NMOT: Obsevanje pri moči 800 W/㎡, temperatura okolja 20℃, hitrost vetra 1 m/s.
I-V krivulje sončnih celic pri različnih nivojih obsevanja. Risen 425-455W Mono Perc Modul RSM144-7-425BMDG-445BMDG
Graf krivulj IV pri različnih temperaturah za sončne celice. Risen 425-455W Mono Perc Modul RSM144-7-425BMDG-445BMDG

Podatkovni list Risen 425-455W Moно Perc Module RSM144-7-425BMDG-445BMDG

Dodatne podrobnosti

Teža 29 kg
Dimenzije 2128 × 1048 × 30 cm
Največja moč, W

, , , ,

Učinkovitost modula, %

19.1, 19.3, 19.5, 19.7, 20

Tip celice

Monokristalne

Tip panela

Okvir

Eloksirana aluminijeva zlitina

Tehnologija

PERC

O blagovnih znamkah

O Risen

RISEN ENERGY CO., LTD

Risen Energy je vodilni svetovni proizvajalec visokozmogljivih solarnih fotovoltaičnih izdelkov in ponudnik celovitih poslovnih rešitev za stanovanjsko, komercialno in obsežno proizvodnjo električne energije.

Podjetje, ustanovljeno leta 1986 in javno uvrščeno na borzo leta 2010, ustvarja vrednost za svoje izbrane globalne stranke. Tehnološke in komercialne inovacije, podkrepljene z neprekosljivo kakovostjo in podporo, zajemajo celovite solarne PV-rešitve podjetja Risen Energy, ki sodijo med najbolj zmogljive in stroškovno učinkovite v industriji.

O zasebnosti

Topla Kuća uporablja piškotke, da spletno mesto, kalkulator in košarica delujejo pravilno in da vidimo, katere strani so koristne za naše stranke.

Nujni piškotki so vedno vklopljeni — brez njih ne delujejo košarica, obrazci in menjava jezika. Vse ostalo izberete sami in lahko kadar koli spremenite.

Nujni

Ti piškotki skrbijo za osnovne stvari: jezik, košarico in naročilo, pošiljanje povpraševanja, zaščito pred neželeno pošto in shranjevanje vaše izbire o piškotkih.

Brez njih spletno mesto ne deluje, zato jih ni mogoče izklopiti.

Analitika

Google Analytics in Microsoft Clarity nam pokažeta, koliko ljudi obišče spletno mesto in katere strani berejo. Podatki so anonimni — ne vidimo, kdo ste.

Z vašo privolitvijo si zapomnimo tudi, od kod ste prišli (iskanje, AI asistent, družbena omrežja ali oglas) in katere strani ste si ogledali, ter to posredujemo skupaj z vašim povpraševanjem, da vemo, kako ste nas našli. Za to se uporabljata piškotka wpa_s in wpa_on, največ eno leto; ne delimo ju z nikomer.

Če to izklopite, se za vas nič ne spremeni — le ne bomo vedeli, katere strani so bile koristne.